GS Haber

Haberleri ister oku ve ister dinle. Galatasaray ile ilgili tüm haberler bu uygulamada.

Download on the AppStore
Hürriyet: Nelssondan transfer açıklaması Sevilla ve Galatasaray

Nelssondan transfer açıklaması Sevilla ve Galatasaray

Hürriyet

Galatasaray'ın Dünya Kupası'na gönderdiği futbolculardan olan Victor Nelsson, Katar'da BT Sport'a konuştu. Danimarka Milli Takımı ile Dünya Kupası'nda olan Nelsson, transferle ilgili şu açıklamaları yaptı:

Ben şu anda anı yaşıyorum. Gelecekte neler olacağını bilemem, yaşayıp göreceğiz. Mümkün olduğunca önümdeki maça odaklanmaya çalışıyorum. Galatasaray'dan ayrılma zamanım gelirse gideceğim kulüp Sevilla mı olur bir başka kulüp mü olur göreceğiz. Kulübüm Galatasaray'ın transferim için Sevilla'ya söz verdiğiyle ilgili bir şey duymadım. Transfer haberleri giderek daha fazla çıkıyor, ben de görüyorum ama bana gelen hiçbir şey yok. Açık konuşmak gerekirse Galatasaray'da oynamaktan çok mutluyum.

Gözden Kaçmasın

Portekiz-Gana maçında Ronaldo duygusal anlar yaşadı Bir rekor daha kırdı, Messi fotoğrafı...Portekiz-Gana maçında Ronaldo duygusal anlar yaşadı! Bir rekor daha kırdı, Messi fotoğrafı...Haberi görüntüle

İLK MAÇTA SÜRE ALMADI

2022 Dünya Kupası'nda D Grubu'nda Tunus ile karşılaşan Danimarka'da yedek soyunan Nelsson, 0-0 sona eren mücadelede süre almadı.

Habere git: Hürriyet