GS Haber

Haberleri ister oku ve ister dinle. Galatasaray ile ilgili tüm haberler bu uygulamada.

Download on the AppStore
Hürriyet: Galatasarayın stoperi Abdülkerim Bardakcı: Psikolojik olarak zorlandım, en çok üzüldüğüm konu

Galatasarayın stoperi Abdülkerim Bardakcı: Psikolojik olarak zorlandım, en çok üzüldüğüm konu

Hürriyet

Galatasaray'ın sezon başında Konyaspor'dan transfer ettiği, ilk maçlarda hatalar yapsa da daha sonra toparlanıp Nelsson ile birlikte Süper Lig'in en iyi savunmacılarından olan ve Milli Takım'A seçilen Abdülkerim Bardakcı, Fanatik'e açıklamalarda bulundu.

Gözden KaçmasınGalatasaray, evinde Avrupanın en iyileri arasındaGalatasaray, evinde Avrupa'nın en iyileri arasında!Haberi görüntüle

"PSİKOLOJİK OLARAK ZORLANDIM"

Konya gibi bir şehirden İstanbul'a, çok büyük bir camiaya geliyorsunuz. Elbette bunun zorlukları var. Sezon başında birkaç hata yaptım, psikolojik olarak zorlandım ama çok şükür bunu çalışarak ve her hafta üstüne koyarak atlattım. Galatasaray camiası olarak sezon başından beri odaklandığımız tek şey şampiyonluk. En iyi çalışan ve en iyi mücadele eden biziz. Çok iyi bir aile ortamımız var. Bu da başarıyı getiriyor. Herkes birbiri için mücadele ediyor. Kimse mücadeleden kaçmıyor. İnşallah hedefimize ulaşacağız.

Gözden KaçmasınVolkan Demirelden sert tepki: Benim oyuncum ölmüş Senin 3 puanın silinse ne olurVolkan Demirel'den sert tepki: Benim oyuncum ölmüş! Senin 3 puanın silinse ne olur?Haberi görüntüle

"EN ÇOK ÜZÜLDÜĞÜM KONU..."

Şu an için tek odaklandığım şey Galatasaray'da şampiyonluklar yaşamak. İnşallah Galatasaray'ın bir efsanesi olarak kalabilirim. Daha genç yaşlarda bu seviyeyi yakalasaydım çok farklı şeyler de olabilirdi. En çok üzüldüğüm konulardan biri bu.

"NELSSON İLE ÇOK İYİ ANLAŞIYORUZ"

Takım iyi olunca doğal olarak savunmayı da iyi yapıyorsunuz. Biz kesinlikle Nelsson ile çok iyi anlaşıyoruz. Arkamızda da Muslera gibi bir faktör var. O bizim için çok önemli. Hocamız Okan Buruk'la hücumdaki katkım konusunda görüşmeler yapıyoruz. En önemli özelliklerimden biri geriden oyun kurabilmek. Bu anlamda takımıma daha fazla katkı vermek istiyorum.

Habere git: Hürriyet