GS Haber

Haberleri ister oku ve ister dinle. Galatasaray ile ilgili tüm haberler bu uygulamada.

Download on the AppStore
ajansspor: Galatasaray'da Victor Nelsson'dan Domenec Torrent, Fatih Terim Açıklaması

Galatasaray'da Victor Nelsson'dan Domenec Torrent, Fatih Terim Açıklaması

ajansspor

Galatasaray'ın genç stoperi Victor Nelsson, Milliyet'e konuştu. Başarılı oyuncu Fatih Terim'in ardından göreve getirilen Domenec Torrent hakkında açıklama yaparken, transfer hakkında gelen soruları da cevapladı.

"Bunun bir bahanesi yok"

Bu sezon hakkında düşüncelerini aktaran Nelsson, "Zor bir sezon olarak geçti. Kupa kazanamadık. Galatasaray için oynuyorsanız işin sonunda bir kupa kazanmanız gerekiyor. Avrupa’da iyi mücadele ettik ama yetmez. Galatasaray’da iseniz kazanma odaklı olmalısınız. Bunun bir bahanesi yok. Herhangi bir şekilde açıklanacak bir şey yok." dedi.

Terim ve Torrent yorumu

Fatih Terim ve Domenec Torrent için değerlendirmede bulunan genç stoper şunları söyledi: "Fatih Terim sadece Galatasaray için değil futbol dünyası için herkesin saygı duyduğu bir karakter. Benim için büyük bir kişilik. Domenec için de aynı şeyleri söyleyebilirim. Çok iyi bir insan. Saygı duyulması gereken biri."

"Galatasaray böyle bir hocaya sahip olduğu için şanslı"

"Fikirlerini sahadaki oyuncu grubu olarak bizim anlamamız gerekiyor. Biraz zaman alacak. Ben Galatasaray’ın böyle bir hocaya sahip olduğu için şanslı olduğunu düşünüyorum. Fatih Terim’de olduğu gibi."

"Suçlu futbolcular"

Torrent'e fazla yüklenildiğini düşünen Nelsson şöyle konuştu: "Bence suçlu futbolcular. Böyle takımlarda kazanılmadığı zaman suçlu her zaman hocalar görülür. Sen eğer sahanın içinde koşmuyorsan, golü atamıyorsan ve hocanın anlatmak istediği felsefeyi anlamıyorsan ve bunu uygulayamıyorsan hocanın hiçbir suçu yoktur. Olayın hocalarla alakası olduğunu düşünmüyorum. Tamamen oyuncu grubuyla alakalı."

"Marcao özür diledi"

Daha önce saha içinde Marcao ile Kerem Aktürkoğlu arasında çıkan tartışma hakkında konuşan Danimarkalı şöyle dedi: "Bu olay artık kapandı. Marcao bizden ve arkadaşından özür diledi. Tabii ki yapmaması gereken bir hareketti."

Transfer açıklaması

Adı sık sık transfer haberlerinde yer alan Victor Nelsson, bu konu hakkında açıklama yaptı. Nelsson, "Benim odaklandığım şey son kalan iki maçımızı oynamak ve kazanmak. Olduğum yere odaklanmak mental olarak hazırlandığım şey. Transferler ile ilgili bir şey düşünmüyorum." ifadelerini kullandı.

Habere git: ajansspor