GS Haber

Haberleri ister oku ve ister dinle. Galatasaray ile ilgili tüm haberler bu uygulamada.

Download on the AppStore
beIN Sports: Futbol ve Spor Haberleri | Maç Özetleri | Canlı Maç Sonuçları | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr

Futbol ve Spor Haberleri | Maç Özetleri | Canlı Maç Sonuçları | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr

beIN Sports

Galatasaray'ın başarılı sağ beki Sacha Boey, antrenman öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlarken, gündeme dair birçok açıklamalarda bulundu.

Sarı-kırmızılılarda gösterdiği performansa dair konuşan Boey, "Bu sezon gelişimimin altındaki tek sebep, yaptığım çalışmalar. Takım dışında da idmanlarıma devam ettim sürekli olarak. Takımın iyi sonuçlar alması, benim de parlamamı sağladı. Sözleşme konularıyla ilgili durumları menajerime bırakıyorum. Ben şu an sadece futboluma odaklanıyorum." ifadelerini kullandı.

Boey, hakkında çıkan transfer haberlerine dair "Futbolda ne zaman, ne olacağını bilemezsiniz. Sezon başında takımın içinde bile değildim. Şu an iyi bir noktayım. Galatasaray'da olmak ve sezonu Galatasaray ile şampiyon bitirmek benim için çok önemli." şeklinde konuştu.

Fenerbahçe'den sezon başında transfer teklifi alıp almadığıyla ilgili soruya ise, "Fenerbahçe ile hiçbir iletişimim olmadı. Onlardan bana teklif gelmedi." dedi.

Katar'da düzenlenen 2022 Dünya Kupası'nda Kamerun'u desteklediğini belirten genç oyuncu sözlerini, "Kamerun'un Dünya Kupası'nda ileri turlara gitmesini umuyorum. Çok büyük bir organizasyon. Ben şu an Galatasaray'a konsantreyim ama gelecekte Dünya Kupası'nda yer almayı istiyorum." diyerek bitirdi.

Habere git: beIN Sports