GS Haber

Haberleri ister oku ve ister dinle. Galatasaray ile ilgili tüm haberler bu uygulamada.

Download on the AppStore
ajansspor: Eski yönetici Dilek Kutlu: "Görelim asıl hainlere kimin sahip çıktığını”

Eski yönetici Dilek Kutlu: "Görelim asıl hainlere kimin sahip çıktığını”

ajansspor

Burhan Can TERZİ - AJANSSPOR

Galatasaray için bu hafta sonu çok kritik. Sarı-kırmızılı kulüpte Mustafa Cengiz döneminin genel kurulları yapılacak ve dönemler mali-idari açıdan oylanacak. Kritik toplantı öncesi eski yönetici Dilek Kutlu sosyal medya hesabından çarpıcı yorumlar yaptı. 

“Hırssızsınız demek üzere organize olanlar"

Dilek Kutlu şu ifadeleri kullandı: “Mali kongrede hırsızsınız demek üzere organize olanlar varmış. Eşittir mali ibra etmeyeceğiz diyenler yani. İddianizi ispat edecek topunuz tüfeğiniz varsa boynumuz kıldan ince. Ancak aksi halde sakın ama sakın öyle TV'den yayını kesmek, kapalı oy kullanmak gibi yollara girmeyin. Bugun kürsüden mali ibrasızlık çığırtkanlığı yapanlar, hırsızlık ağır bir ithamdır aman dikkat. O kadar ucuz değil bu işler. Bilesiniz. Galatasaraylıya yakışır şekilde başı dik, mert kaldırın ellerinizi, görelim kim bizi itham ediyor.”

Falcao’ya bağlamayın

“Hatalısın demek başka çaldın demek başka! Bir de sakın sonradan ‘Ama ben Falcao transferini beğenmedim de ondan mali ibra etmedim’ falan demek durumunda bırakmayın kendinizi. Florya arazisi üzerinden yaratmaya çalıştığınız algıyla mecbur kaldığınız bazı durumların üstünü de örtemezsiniz.”

Sahte evrak iddiası

Dilek Kutlu, hedefinin kim olduğunu tam olarak anlaşılmayan şu sözleri kullandı: Hepimizin gözü üzerinde. Bilelim görelim asıl hainlere kimin sahip çıktığını. Galatasaray’a üye olmak için her yıl 2 bine yakın sevdalı var. Ve sen kalkıyorsun adamın E Grubu üyelik ücretini kendi şahsi banka hesabından tahsil edip bir de sahte kabul evrakı ve üyelik kartı düzenliyorsun.”

Habere git: ajansspor