GS Haber

Haberleri ister oku ve ister dinle. Galatasaray ile ilgili tüm haberler bu uygulamada.

Download on the AppStore
NTV Spor: Dursun Özbek: Galatasaray adaleti sadece kendisi için istemiyor

Dursun Özbek: Galatasaray adaleti sadece kendisi için istemiyor

NTV Spor

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Lale Orta'nın yayın kuruluşta yayınlanan beIN Trio programına müdahale ettiği iddialarına yönelik konuştu.

🟡GALATASARAY HABERLERİ🔴

Başkan Dursun Özbek, Lale Orta ile ilgili konuya inanmadığını belirterek, "Böyle bir şey olamaz, varsa da kurumlar gereğini yapacaktır' dedim. Ancak dün akşam bazı demeçleri okuyunca hayretler içinde kaldım. Kurumların gereğini yapacağını düşünüyorum. Biz gereken açıklamayı dün yaptık." dedi.

Her maçta hatalar olduğunu ifade eden Dursun Özbek, "Biz, adaleti sadece kendimiz için istemiyoruz. Her maçta hatalar oluyor. Biz, bu hataların asgariye inmesini sağlamak için talepte bulunuyoruz. Amacımız, sadece kendimiz için değil Türk futbolu için adalet." şeklinde konuştu.

"Jesus'un muhatabı ben değilim"

Dursun Özbek, Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus’un maçların sahada kazanılmadığını iddia ettiği açıklamaları üzerine ise, "Sayın Jorge Jesus'un söylediklerinin muhatabı ben değilim. Bunun muhatabı TFF'dir. Onların dikkat etmesi gerekiyor." yanıtını verdi.

Süper Lig'de şampiyonluk yarışı hakkında ise, "Konya'da bir yol kazası oldu. Şampiyonluğun en büyük adayı Galatasaray. Mayıs'ta inşallah gereken sonucu alacağız. Hiç kimse merak etmesin." dedi.

Habere git: NTV Spor